Hayvan Dedektifleri

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
Hayvan Dedektifleri
anahtar-toplama
  • Oynanma : 698
  • Beğeni : 1 kişi
  • Eklenme : 27.10.2017
Hayvan Dedektifleri ;

Yabani Hayvan Oyunları

Yabani hayvanlar her zaman insanların dikkatini çekmiştir. Onların insanlarla olan mesafesi garip şekilde tüm dikkatleri üstlerine çekmektedir. Çocuklarda yabani hayvanlara ilgi duymakta ve onların içerisinde olduğu her şeye dikkat kesilmektedirler. Dolayısıyla yabani yaşam üzerine kurulu gerek belgesel ve gerekse oyunlar çocukların bu hususa odaklanmasına vesile olmaktadır. Biz yabani hayvanlardan bazılarının oyunları üzerine bir derleme yapacağız.

Yabani yaşam içerisinde en çok bilinen hayvan genelde geyiklerdir. Çizgi film kahramanı Bambi, çocukların geyiklere olan ilgisini bir hayli arttırmıştır. Çocukların geyikler ile tanışmalarına ve onların bakımlarını yapmalarına fırsat verecek oyunlar aradığı bilinen bir gerçektir. Biz de çocukların bu ihtiyacını giderecek bir oyun platformu tasarladık. Geyik Oyunları olarak isimlendirilen ve onlarca geyik oyununun oynanabileceği bu platformda, çocuklar ile geyiğin ayıdan intikam almasını sağlayacak, çeşitli silahlar ile geyik avına çıkabileceğiz. Geyikler ile oyun oynamanın keyfini yaşamak için sizleri de bu platforma davet ediyoruz.

İkinci olarak yabani hayatın en çok merak edilen hayvanlarından bir diğeri de ördeklerdir. Daffy Duck ile çocukların hayatına giren ördekler, onların dikkatini çeken yabani hayvanlardandır. Evcil ördeklerde çiftliklerde yetiştirilmektedir. Fakat biz yabani olan ördekler ile ilgileniyoruz. Tüm iklimlere uyum sağlayabilen ördekler, perde ayaklı olmalarından dolayı iyi bir yüzücüdürler. Yine suya dalış hususunda da pek mahirdirler. Ayaklarının vücutlarının biraz arkasında kalması nedeniyle paytak şekilde yürürler. Eti çok lezzetli olan bu hayvanın birçok çeşidi mevcuttur. Fakat yeşilbaş ördekler en çok bilinen türüdür. Su ile oynamak isteyen çocuklara genelde ördek alınmasının nedeni de biraz önce aktardığımız bilgiler içerisinde yer almaktadır. Çocukların ilgisi de buradan gelmektedir.

Banyo yaparken veya birikinti sularda oynayan çocuklara genelde ördek oyuncaklar alınır. Peki bilgisayarda ördek oyunu oynamak isteyen çocuklar için tavsiyeniz nedir? Bu soruya Çiftlik Oyunu sitesindeki Ördek Oyunları bölümüdür diyerek cevaplayabiliriz. Ördek oyunu oynamak isteyen çocuklar burada birbirinden harika onlarca ördek oyununu oynayabilecekler. Ördek oyunları ile keyifli vakit geçirmek isteyenler için tavsiyemiz Çiftlik Oyunu sitesidir.

Peki bunların dışında evcil olduğu kadar yabani olan hayvanların oyunları var mıdır? Kuş, maymun, penguen, tavşan, yılan vb. gibi onlarca hayvanın oyunlarını yine aynı platformda bulmanız mümkündür. Bu hayvanlardan bazıları çiftlik hayvanı olduğundan dolayı Çiftlik Oyunu sitesinde kendilerine yer verilmiştir. Yabani hayvanların oyunlarını www.ciftlikoyunu.org adresinde bulabileceğinizi belirterek konumuza son vermek istiyoruz. Yabani hayvanların oyunlarında hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.

Benzer Hayvan Dedektifleri oyunları

Hayvan Dedektifleri Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı