Oyunlar1 Oyunu Oyna - Oyunlar1

Oyunlar1

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
anahtar-toplama
  • Oynanma : 1204
  • Beğeni : 1 kişi
  • Eklenme : 30.07.2016
Oyunlar1 ;
İnternetten online oyun oynama son zamanlarda fenomen bir hale gelmiştir. Bunun nedeni ise oyun sitelerinde bir sürü sayıda online oyun bulunmasıdır. Bununla Birlikte webten oynamanın hazzı ise başka bir sebepler içerisindedir. Yeniden fenomen meydana gelen Oyunlar1 sitesi farklı oyunlarıyla en sık sık seçim edilen oyun sitelerinden biridir. Bu sitedeki oyunlardan dilediğinizi online biçimde takılmadan ve kesintiye uğramadan oynayabilirsiniz. Bir Takım online oyun sitelerinde kesintisiz oyun oynama imkânı yer almıyor .
Ya oyun donuyor ya da kendiliğinden kapanıyor. Bu durum başka oyun sitelerinin her süre güncellenmediğinden kaynaklanıyor. Ancak bir sürü sık sık tıklanan bu oyun sitesi her gün kendini güncelleyen ve her gün anında hemen yepyeni oyunlar eklemesi ile seçim edilme sebeplerinden biri oldu. Bu huzurlu sitede dilediğiniz tüm oyunları inceleyebilirsiniz. Oynayacağınız her oyundan başka keyifler alacaksınız. Bununla birlikte nostalji yapıp eski oyunları oynamayı özlediyseniz çocukluğunuzdan kalma oyunlarıda bu süper oyunlar1 sitesinde inceleyebilirsiniz. Bu sitedeki oyunlar bununla birlikte zekâ gelişimine de kocaman katkısı vardır. Bu oyun sitesinde en sık sık seçim edilen oyunlar Süper Mario futbol ile ilgili oyunlar yemek yapma oyunları bebek bakma oyunları giysi giydirme oyunları zekâ geliştirici oyunlar ve elbet ki son zamanlara damgasını vuran Gta 5 oyunudur. Gta 5 oyna yepyeni çeşidi ile yeniden hayranlarına kesintisiz bir serüven yaşatacağa benziyor.

Gta 5 oyunu hepimizin kulağına aşina olan bir oyundur. Oyunun şekli şu şekildedir: Öncelikle oyun içerisinde oynayabileceğiniz bir karakter seçiyorsunuz. Bu karakter ile beraber otomobile binebilir bisiklet yarışı sürebilir uçak kullanabilir ve oyun içerisinde yer alan dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Oyunun asıl maksadı sizlere verilen görevleri eksiksiz bir biçimde mahaline getirmek olacaktır. Sözgelişi oyunda sizlere soygun misyonu verdiler. Bu misyonu yapmak için öncelik ile soygun yapacak ekip bir hanede toplanıp bir pano üstünde soygun tasarısı çıkarılıyor. Ardından sizlere soygunun 5 ya da altı mertebesi meydana geldiği söyleniyor. Siz bunların tamamını eksiksiz olarak bitirdiğinizde az önce bahsettiğim panoda şekiller meydana çıkıyor ve nihayet soygun tasarısı görünecek duruma geliyor. Soygun planıyla nasıl soygun yapacağınıza konusunda önünüze seçenekler çıkıyor ve siz bunlardan birini tercih ederek verilen misyonu yapmaya çalışıyorsunuz. Soygun görevleri dışarısında gruplar halinde gerçekleştirebileceğiniz görevler de vardır. Sözgelişi belirli simgelerin yer aldığı meydanlara yönelip görev alacaksınız ve bu görevleri fakat iki ya da üç birey ile tamamlayabileceksiniz. Grup görevleri dışarısında oyunda şahsi olarakta görevleriniz olacaktır. Az önce bahsettiğim benzeri göreviniz olmadan dolaştığınız alanda belirli sembollere yönelip görevler alıp bu görevleri tamamlıyorsunuz.
Bu oyun piyasaya çıktığında bir sürü sayıda yenilik meydana geldiği da görüldü. Bu yeniliklerin en önemlisi eskisi benzeri bu oyunu tek bir karakter ile oynamamaktır. Verilen bir takım görevleri başarıyla mahaline getirebilmek için çeşitli karakterler artık tercih edilebilecek. Öbür bir yenilik dilediğiniz an yepyeni elbise seçme seçeneği bulabileceksiniz. Bir Sürü iyi malum ve bilinen ana karakter olan Michael ile haneye döndüğünüzde ailesi ile diyaloğa girebileceksiniz.
Bütün Gta oyunları bizde ne civarı huzurlu bir his yarattıysa Gta 5 oyunu da benzer hissiyatları uyandıracaktır. Gerçekliği yansıtan karakter ve görevleri ile oyun siz istemesinizde oyuna kapılmanıza kapı aralayacak . Belki saatlerce bir misyonu bitirmek için oyun başından kalkmak istemeyeceksiniz. Anında bu oyuna başlamak istiyorsanız Oyunlar1 sitesine girerek Gta 5 oyna linkine tıklayıp serüven dolu görevleri oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunlar1 Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı